OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela CHRZTU PAŃSKIEGO 10 stycznia 2021 r.

1. Dzisiejszą niedzielą kończymy w Kościele okres Bożego Narodzenia. Rozpoczniemy tzw. okres zwykły kiedy to będziemy się starać wprowadzać w naszą codzienność doświadczenia ostatnich wydarzeń świątecznych.

2. W dniu dzisiejszym, na godz. 16.00, zapraszamy na Mszę św. dzieci rocznicowe i ich rodziców.

3. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie. Dziękujemy za pozytywną odpowiedź na nową formę spotkania kolędowego podyktowaną panującą pandemią koronawirusa. Dziękujemy także za składane ofiary kolędowe. W tym tygodniu na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy mieszkańców następujących ulic:

PoniedziałekLegionów domki parzyste i nieparzyste, 69, 67, Łowicka

Wtorek – Legionów 26, 28, 61, Królewieckiej 205, Częstochowskiej 2B

Środa – Częstochowskiej 2C, 5-17, 30-47, 2-26, Bartniczej, Winnickiej, Iławskiej, Sosnowej

Czwartek – Legionów 8, 8A, 8B, 8C, 59, 63

Piątek – Turbinowców, Leśnej, Kaszubskiej, Formierzy, Odlewników, Waryńskiego (Stary Młyn), Smolnej

Sobota – Łukasińskiego, Poznańskiej, Metalowców, Leśmiana 13, 17

4. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w wyznaczonych dniach i godzinach.

5. W dniu dzisiejszym po Mszach św. prowadzona jest zbiórka na rzecz budowy naszej świątyni. Przypominamy o możliwości przekazania 1 % od podatku dochodowego na Fundację Świętego Brata Alberta. Prosimy o rozreklamowanie tej sprawy wśród swoich znajomych.

6. W dniu 17 stycznia obchodzić będziemy Dzień Judaizmu w Polsce, a od 18 do 25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: GN oraz Gazetka parafialna „Dobry jak chleb”

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności: śp. Romualda Kowalczyk w wieku 82 lat i śp. Stefania Żółnowska w wieku 83 lat. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi i wstawiennictwa Świętych Patronów. Życzymy dobrej niedzieli i zdrowego tygodnia – „Szczęść Boże”