OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Adwentu 15 grudnia 2019 r.

 1. Od dzisiaj przeżywamy w Kościele Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
 2. Z dniem 17 XII rozpoczynamy drugą część Adwentu, która bezpośrednio przygotowuje nas do uroczystości Bożego Narodzenia.
 3. Msze św. roratnie w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
 4. Rodziców oraz chrzestnych dzieci, które mają przyjąć sakrament chrztu w czasie świąt, a także w miesiącu styczniu zapraszamy na katechezę przygotowawczą w najbliższy czwartek, po Mszy św. wieczornej.
 5. W najbliższy piątek (20 XII) planujemy ustawienie choinek i szopki w kościele. Osoby chętne do pomocy zapraszamy na godz. 19.00.
 6. Dzieci przygotowujące się do I komunii św. oraz ich Rodziców zapraszamy na Msze św. i spotkanie dzisiaj na godz. 16.00.
 7. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę, 18 XII, na godz. 18.00.
 8. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpływające na budowę kościoła. Informujemy, że podczas ostatniej zbiórki na budowę zebraliśmy kwotę 4.770 zł.
 9. Po Mszach św. można nabyć: pobłogosławione opłatki wigilijne a w zakrystii świece Caritas.
 10. Informujemy, że kalendarz parafialny na 2020 rok jest w druku i z niewielkim opóźnieniem – wraz z potwierdzeniem wpłat za kończący się rok niebawem dotrze do darczyńców naszego kościoła, będzie również do nabycia w zakrystii.
 11. Dzisiaj, po każdej Mszy św. przedstawiciele Wolontariatu Misyjnego Salwator prowadzić będą kiermasz dekoracji świątecznych oraz pamiątek misyjnych z Zambii i z Ukrainy. Zachęcamy do wsparcia wyjazdów misyjnych młodzieży salwatoriańskiej.
 12. Również dzisiaj przedstawiciele chóru Cantata rozprowadzać będą własną płytę CD.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: GN oraz Gazetka parafialna „Dobry jak chleb”.
 14. Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Tadeusza Murawskiego w wieku 66 lat oraz śp. Damiana Taraszkiewicza w 30 roku życia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi i wstawiennictwa Świętych Patronów. Życzymy dobrej niedzieli – „Szczęść Boże”