OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna 5 maja 2024 roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Wielkanocna

 • 5 maja 2024 r.
 1. Zapraszamy na modlitwę uwielbienia, któremu patronuje Biskup Elbląski Jacek Jezierski. Modlitwa wstawiennicza, uwielbienie oraz zawierzenie siebie i swojej rodziny to nieustanne zaproszenie Pana Boga do swojej rodziny. Nabożeństwo odbędzie dziś o godz. 15.00.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych – codziennie o 17.30.
 3. W najbliższą sobotę, 11 maja, w naszej wspólnocie parafialnej na Mszy św. o 11.00 uroczystość I Komunii św. Dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa do swego serca, oraz ich rodziny polecajmy w naszych modlitwach.
 4. Przypominamy o próbie generalnej przed I Komunią św. w środę, 8 maja o godz. 16.00. Spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych w piątek – 10 maja, o godz. 16.00.
 5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Rocznica I komunii św. Msza św. dla dzieci rocznicowych i ich rodzin o godz. 10.30.
 6. Młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania w dniu 9 maja br. na Mszy św. o godz. 18.00. Szafarzem sakramentu będzie bp Wojciech Skibicki.
 7. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

– poniedziałek – świętych apostołów Filipa i Jakuba,

– środa – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,

– Niedziela – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 1. W środę swoje imieniny obchodził będzie ks. Stanisław Mucha. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta na Mszy św. o godz. 18.00.
 2. W przyszłą niedzielę zbiórka w na budowę kościoła.
 3. W niedzielę 12 maja br. o godz. 16.00 organizowane jest przy naszym kościele otwarcie sezonu motocyklowego. Właścicieli jednośladów zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.
 4. Polecamy prasę katolicką GN, magazyn Salwator, czasopismo Ossalvatore Romano i biuletyn parafialny „Dobry jak chleb”
 5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Gertruda Sobieszczuk lat 89. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz naszym parafianom i gościom składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi. Życzymy dobrej niedzieli i zdrowego tygodnia – „Szczęść Boże”