OGŁOSZENIA PARAFIALNE –NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 27 grudnia 2020 r.

1. Dziś przeżywamy uroczystość świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Dziś szczególnie modlimy się za wszystkie rodziny i małżeństwo naszej parafii. Niech Święta Rodzina otacza Was swoją opieką a Dzieciątko Jezus błogosławi na każdego dnia.

2. We czwartek przypada zakończenie roku kalendarzowego. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne (dziękczynno-błagalne) o godz. 17.00. Z racji obostrzeń pandemicznych Msza św. rozpocznie się o 17.30

3. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – rozpoczęcie Nowego Roku. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie jednak Mszy św. o godz. 7.00.

4. Pierwszego stycznia swoje imieniny obchodziłby śp. ks. Mieczysław Tylutki SDS. Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona o godz. 10.30. Zachęcamy do indywidualnego odwiedzenia grobu śp. Księdza Proboszcza i odmówienia koronki do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłego.

5. Z racji pierwszego piątku miesiąca, który przypada w Nowy Rok, księża odwiedzą chorych w najbliższą sobotę.

6. Młodzież przygotowującą się bierzmowania – gr. I, zapraszamy na spotkanie do kościoła, w najbliższy poniedziałek na godz. 19.00

7. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W nagłych przypadkach prosimy dzwonić na telefon parafialny.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: GN oraz Gazetka parafialna „Dobry jak chleb”.

9. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się uroczystego przeżywania świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za przygotowanie i świąteczne udekorowanie kościoła. Dziękujemy także za nową dekoracje i nowe oświetlenie choinek. Panu Organiście i chórowi – za uroczystą oprawę muzyczną. Liturgicznej Służbie Ołtarza za oprawę Mszy świętych. Naszym klerykom – za budowanie wspólnoty i posługę w kościele. Dziękujemy także grupie Caritas za troskę o ubogich i maluczkich naszej parafii. Sam Bóg niech będzie nagrodą dla tych, którzy odpowiedzieli na akcję „Serduszko”.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy

błogosławionego czasu świąt Bożego Narodzenia!