OGŁOSZENIA PARAFIALNE –NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 29 grudnia 2019 r.

  1. We wtorek zakończenie roku kalendarzowego. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne (dziękczynno-błagalne) o godz. 17.30.
  2. W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – rozpoczęcie Nowego Roku. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie jednak Mszy św. o godz. 7.00.
  3. Pierwszego stycznia swoje imieniny obchodziłby śp. ks. Mieczysław Tylutki SDS. Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona o godz. 10.30. Zapraszamy także na wspólną koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, na cmentarzu Agrykola.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca

– w I piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św. poranną oraz godzinę przed Mszą św. wieczorną.

  1. W piątek rozpoczeliśmy czas duszpasterskich odwiedzin rodzin, czyli kolędę. Do rodzin, które zechcą wpuścić kapłana do swojego domu, przybędziemy by wspólnie wypraszać Boże błogosławieństwo dla wszystkich domowników na nowy 2020 rok. Porządek kolędy w tym tygodniu przedstawia się następująco:

– w poniedziałek – ul. Modlińska, Konopnickiej domki, Żyrardowska 51 Ogólna 51,

– w czwartek – ul. Suwalska, Ogólna 54, Kamienna,

– w piątek – ul. Ogólna 42, Hodowlana, Społeczna, Jagodowa, Okrężna, Szczygla, Ogólna 46,

– w sobotę – ul. Legionów 8, Ogólna 52, Broniewskiego 41, 47, 47 A,47 B, 47 C

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, a w sobotę od godz. 15.00.

  1. Prosimy o pomoc w rozniesieniu podziękowań i kalendarzy do mieszkań darczyńców naszego kościoła. Osoby, które mogą roznieść koperty w swoim bloku czy ulicy proszone są o odebranie ich dzisiaj po Mszy św. z zakrystii. Można także nabyć kalendarze parafialne na 2020 r. Dziękujemy osobom, które pomogły przy pakowaniu kopert.
  2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach od 8.00 do 9.30.
  3. Wspólnoty istniejące w naszej parafii, a także wszystkich parafian zapraszamy serdecznie na wspólne kolędowanie, które odbędzie się w następną niedzielę (5 stycznia) o godz. 16.00 w naszej świątyni.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: GN oraz Gazetka parafialna „Dobry jak chleb”.
  5. Bóg powołał do wieczności śp. Teresę Małecką w wieku 64 lat, śp. Urszulę Lewko w wieku 88 oraz śp. Kazimierza Januszkiewicza w 88 roku życia.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy

błogosławionego Nowego Roku 2020!