Zapraszamy na Kurs Alpha

Kurs Alpha ukończyło na całym świecie już ponad 25 milionów osób. Dlaczego ?

To przestrzeń, gdzie w luźnej atmosferze, przy kawie, można dyskutować na najważniejsze życiowe tematy – kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, kto stworzył cały ten świat i czy w życiu jest jeszcze coś/ktoś więcej?

Kurs składa się z 10 spotkań , każde spotkanie to wspólna kolacja, ciekawy wykład oraz grupa dyskusyjna, która jest przestrzenią dla wyrażania opinii (lub milczenia czy przysłuchiwania się) i zadawania pytań dotyczących wiary chrześcijańskiej, Boga, sensu życia i wszystkich nurtujących kwestii z nimi związanych.

Alfa to próba spojrzenia na temat wiary z zupełnie innej strony. To wymiana doświadczeń, ciekawi ludzie, zabawa i dyskusje o sprawach, mniej lub bardziej istotnych. Zaintrygowany?

Kurs jest otwarty na osoby o każdym światopoglądzie, szczególnie takie, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o chrześcijaństwie i nie są na co dzień (a nawet co tydzień) związane z kościołem.

Zapraszamy na uroczystą kolację inaugurującą kurs – przyjdź i zobacz jak wygląda spotkanie! Dopiero na miejscu decydujesz, czy warto wziąć udział w całości.

Więcej o Alpha w Polsce i w Kościele Katolickim znajdziesz na stronie:
http://polska.alpha.org
https://youtu.be/scS6WyxHaVw

Za udział w kursie nie są pobierane żadne opłaty. Prosimy o rejestrację, informacja o liczbie uczestników ułatwi nam kwestie organizacyjne takie jak przygotowanie posiłków.

Kontakt do organizatorów: alphawedenie@gmail.com

Daj znać znajomym ,spotykamy się 23 września w „EDENIE”

Jesteśmy na Facebooku

Grupa o.Tylutkiego