Odbyły się Rekolekcje Adwentowe 2018

 

***
SERDECZNE
PODZIĘKOWANIE
***

Dziś w naszej parafii zakończyły się rekolekcje adwentowe. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tych rekolekcjach. Dziękujemy Wszystkim Parafianom, że tak wielu z Was odpowiedziało na zaproszenie,  otworzyło się na Słowo Boże, przygotowane przez  Księdza Piotra Łapińskiego SDS. Długie codzienne kolejki do konfesjonałów, to żywe świadectwo, że tylu z Was pragnęło się „naprawić” i przygotować się na już niedługie przyjście Bożej Dzieciny.

Bogu niech będą dzięki!

Słowo podziękowania kierujemy do Ksieży  z sąsiednich parafii naszego  dekanatu – za posługę w konfesjonałach.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce Administratora Parafii Księdza Jerzego, całej Elbląskiej Wspólnoty Salwatorianów, Kapłanów,  Brata Patryka, za posługę w kościele oraz Panu Organiście, Kantorów, Służby Liturgicznej Ołtarza oraz Pani Gabrysi, za posługę w kuchni.

Dziękujemy rekolekcjoniście za przyjęcie zaproszenia i poprowadzenie rekolekcji adwentowych 2018 roku w naszej parafii św. Brata Alberta w Elblągu
–  Księdzu Piotrowi.

Bóg zapłać,  za złożone ofiary, zebrane podczas Mszy św. w ostatnim dniu rekolekcji, które zostaną przeznaczone na Wspólnotę Salwatorianów w Zakopanem. 

 

Zespół  Strony Parafialnej
www.elblag.sds.pl 
Kontakt mail: parafia.elblag.sds@gmail.com